کشف  ۱۱ هزار لیتر گازوئیل قاچاق درمیانه
کشف  ۱۱ هزار لیتر گازوئیل قاچاق درمیانه

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران یگان امداد شهرستان میانه در بازرسی از یک دستگاه کامیون تانکر بیش از ۱۱ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف شد. به گزارش قلم پرس،از میانه، علی محمدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران یگان امداد شهرستان میانه در بازرسی از یک دستگاه کامیون تانکر بیش از ۱۱ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف شد.

به گزارش قلم پرس،از میانه، علی محمدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران یگان امداد شهرستان میانه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون تانکر مشکوک شده و دستور توقف دادند.

وی افزود: ماموران خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۱۱ هزار و ۳۵۰ لیتر گازوئیل قاچاق در پوشش بار کشف کردند.

سردار”محمدی” با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله قاچاق کشف شده را بالغ بر ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در این خصوص یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و ضمن هماهنگی با شرکت نفت، سوخت قاچاق کشف شده به شرکت پخش فرآورده های نفتی تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت اقتصادی کشور است، از عموم شهروندان خواست: برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی هرگونه اطلاعات و اخباری را در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

پایان پیام/

🆔 @negin_tabriz