کشف یک انبار بزرگ کالای قاچاق در یاسوج
کشف یک انبار بزرگ کالای قاچاق در یاسوج

خبرگزاری میزان – سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف یک انبار یک انبار بزرگ کالای قاچاق احتکار شده در یاسوج خبر داد. وی با اشاره به بی کیفیت بودن کالا‌های مکشوفه اظهار کرد: کالا‌های کشف شده دستگاه‌های بی‌کیفیت خارجی هستند و اقدامات افرادی که در این […]

خبرگزاری میزان – سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف یک انبار یک انبار بزرگ کالای قاچاق احتکار شده در یاسوج خبر داد.

وی با اشاره به بی کیفیت بودن کالا‌های مکشوفه اظهار کرد: کالا‌های کشف شده دستگاه‌های بی‌کیفیت خارجی هستند و اقدامات افرادی که در این رابطه دستگیر شده‌اند از مصادیق قاچاق سازمان یافته است.

ملک حسینی افزود: امروز در کشور کالا‌های لوازم خانگی بسیار معتبر و قابلیت رقابت با دستگاه‌های خارجی ساخته می‌شوند.

وی گفت: مردم به برند‌های داخلی اعتماد کرده‌اند و بسیار مشتاق به استفاده از برند‌های داخلی هستند.

ملک حسینی در ادامه با اشاره به اینکه یک اقدام مجرمانه است، تصریح کرد: علاوه بر مجرمانه بودن، این اقدام یک عمل خیانتکارانه نیز هست.

وی افزود: خیانت به تولید داخل و به کارگران و زحمتکشان ایرانی در عرصه صنعت ایرانی است.

حسینی گفت: قطعاً وقتی یک کالای ایرانی و با برند ایرانی جهت استفاده در منازل هموطنان قرار گیرد و از کیفیت لازم برخوردار نباشد، باعث بی اعتمادی مردم به برند ایرانی و کالای داخلی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: اشد مجازات برای مرتکبین این عمل در نظر گرفته خواهد شد.

وی در خصوص سرنوشت کالا‌های مکشوفه گفت: نحوه مقابله با چنین کالاهایی، در حکم دادگاه تصمیم گرفته خواهد شد و اگر قابلیت مصرف نداشته باشند، امحاء گردیده و چنانچه قابل استفاده باشند، طبق قانون تصمیم مقتضی گرفته می‌شود.

ملک حسینی گفت: در جهت حمایت از تولید داخل و اقدام بازدارنده علیه مجرمینی که چنین اقداماتی را انجام می‌دهند، کالای قاچاقی که بی کیفیت بوده و قابل مصرف نباشد، قطعاً معدوم و سرمایه آن‌ها بر باد و از بین خواهد رفت.

انتهای پیام/