کشف و شناسایی کانال قماربازی با ۳۱ هزار عضو
کشف و شناسایی کانال قماربازی با ۳۱ هزار عضو

رئیس پلیس فتا ناجا از کشف و شناسایی یک کانال قماربازی با ۳۱ هزار عضو خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدکمال هادیان فر رئیس پلیس فتا ناجا، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: متأسفانه قماربازی و شرط‌بندی به مثابه یک چیز ساده و مباح شده و این نگران کننده است.  رئیس […]

رئیس پلیس فتا ناجا از کشف و شناسایی یک کانال قماربازی با ۳۱ هزار عضو خبر داد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدکمال هادیان فر رئیس پلیس فتا ناجا، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: متأسفانه قماربازی و شرط‌بندی به مثابه یک چیز ساده و مباح شده و این نگران کننده است.

 رئیس پلیس فتا ناجا به یک پرونده قماربازی که اخیرا در مازندران شناسایی و کشف شده ، اشاره و تصریح کرد: در این پرونده ۵۰ میلیارد تومان در حساب فردی بود که مسدود شد؛ اما مهمتر اینکه وقتی از دوستان خواستم که افرادی را که قمار می‌کردند احضار کنند، اعلام شد که تعداد اعضای این کانال، ۳۱ هزار نفربوده‌اند؛ آن هم آدمهای مختلفی از خانواده و گرایش‌های مختلف.

سردار هادیان‌ فر گفت: این مسائل است که ما را نگران می‌کند؛ البته ما نیز بیکار ننشستیم و در ایام عید۱۴۳ درگاه بانکی را با همکاری شاپرک و دستگاه قضایی مسدود کردیم.

وی گفت: در خصوص دستگیری چند نفر از سرشبکه‌ها که در ترکیه هستند نیز پیگیری‌های لازم را از طریق پلیس اینترپل انجام داده ایم تا تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و بعد از دستگیری به کشور استرداد شوند.