کشف لاشه یک راس گراز وحشی از مخفیگاه ۲ شکارچی در عجب‌شیر
کشف لاشه یک راس گراز وحشی از مخفیگاه ۲ شکارچی در عجب‌شیر

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عجب شیر از کشف لاشه یک راس گراز وحشی از مخفیگاه ۲ شکارچی در این شهرستان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از عجب‌شیر، مجید صابری رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عجب‌شیر در گفت‌وگو با خبرنگاران ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان عجب‌شیر از دستگیری ۲نفر شکارچی غیرمجاز با […]رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عجب شیر از کشف لاشه یک راس گراز وحشی از مخفیگاه ۲ شکارچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از عجب‌شیر، مجید صابری رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عجب‌شیر در گفت‌وگو با خبرنگاران ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان عجب‌شیر از دستگیری ۲نفر شکارچی غیرمجاز با کشف لاشه یک راس گراز وحشی از مخفیگاه آنها در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این  شهرستان دو نفر شکارچی غیرمجاز را با کشف لاشه یک راس گراز وحشی از مخفیگاه آنها در روستای یایچی دستگیر کردند.

 صابری افزود: متهمان با مشاهده ادله لب به اعتراف گشوده و به انجام شکار غیرمجاز اقرار کردند که پرونده  این متخلفین پس ازتکمیل جهت رسیدگی نهایی به مقامات قضائی شهرستان ارجاع شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان  عجب شیر از مردم طبیعت دوست شهرستان درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را به این اداره اطلاع دهند.

پایان پیام/