کشف لاستیک احتکار شده در بستان‌آباد
کشف لاستیک احتکار شده در بستان‌آباد

فرمانده انتظامی بستان‌آباد از کشف ۱۳۶حلقه انواع لاستیک خودروهای سنگین احتکار شده به ارزش ۸میلیارد ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس،از بستان‌آباد،  محمدعلی نایب‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبر مبنی بر احتکار لاستیک خودروهای سنگین توسط شخصی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود […]فرمانده انتظامی بستان‌آباد از کشف ۱۳۶حلقه انواع لاستیک خودروهای سنگین احتکار شده به ارزش ۸میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از بستان‌آباد،  محمدعلی نایب‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبر مبنی بر احتکار لاستیک خودروهای سنگین توسط شخصی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی و هماهنگی قضایی در بازرسی از این انبار، ۱۳۶ حلقه لاستیک خودروهای سنگین احتکاری به ارزش ۸ میلیارد ریال را کشف کردند.

نایب‌زاده افزود: در این زمینه دو نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای خارج از شبکه توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/س