به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، سردار “حسین عبدی”  اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان “بناب” حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون اسکانیا مشکوک شده و آن را متوقف کردند. وی ادامه داد: در بازرسی از کامیون توقیف شده […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، سردار “حسین عبدی”  اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان “بناب” حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون اسکانیا مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از کامیون توقیف شده ۴ دستگاه موتور ولوو، ۲ دستگاه گیربکس ولوو، ۱۵ دستگاه گیربکس رنو کشنده و ۵۸ دستگاه قطعه سنگین دیگر ولوو فاقد  مدارک گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، قطعات به صورت غیرقانونی وارد کشور شده و متهمان قصد حمل و انتقال آنها به یکی از استان های همجوار را داشتند که دستگیر شدند.

سردار”عبدی” با اشاره به اینکه در این راستا یک دستگاه کامیون اسکانیا توقیف شد، افزود: ارزش کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده که دو متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱