کشته‌سازی جدید ضدانقلاب این بار در تبریز!
کشته‌سازی جدید ضدانقلاب این بار در تبریز!

کشته‌سازی جدید ضدانقلاب این بار در تبریز! شامگاه بیست و چهارم آبان جوانی به نام «علی عراقی» بر اثر سقوط از ساختمان در تبریز جان باخت و این امر دستمایه‌ای برای ضدانقلاب برای کشته‌سازی جدید شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، شامگاه بیست و چهارم آبان جوانی به نام علی عراقی بر اثر  سقوط از […]


کشته‌سازی جدید ضدانقلاب این بار در تبریز!


شامگاه بیست و چهارم آبان جوانی به نام «علی عراقی» بر اثر سقوط از ساختمان در تبریز جان باخت و این امر دستمایه‌ای برای ضدانقلاب برای کشته‌سازی جدید شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، شامگاه بیست و چهارم آبان جوانی به نام علی عراقی بر اثر  سقوط از ساختمان در باغمیشه تبریز جان سپرد.

روز گذشته ( ۲۵ آبان) نیز سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی جزئیات مرگ این جوان را اعلام کرد.

در این خبر سخنگوی اورژانس استان آذربایجان‌شرقی  از فوت جوانی ۲۲ ساله در شهرک باغمیشه تبریز به دنبال سقوط از طبقه چهارم منزل مسکونی‌اش خبر داده بود؛ این اتفاق شامگاه سه‌شنبه رخ داده است.

از شب گذشته اما رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه پروژه نخ‌نمای کشته‌سازی ادعا کردند این جوان در تجمعات دیشب تبریز کشته شده است!

این رسانه‌ها چند روزی است به دنبال فراخوان‌های مختلف دروغگویی‌های خود را به اوج رسانده‌اند.

پیشتر مرکز افکارسنجی خبرگزاری فارس از ثبت رکورد ۳۸۰۰۰ دروغ در ۴۶ روز برای ۵ رسانه ضدایرانی خبر داده بود که در این بین بی‌‌بی‌سی در صدر قرار داشت و رادیو فردا از صدای آمریکا پیشی گرفته بود.