کسی باید از رسانه واهمه داشته باشد که عملکرد شفاف و درستی نداشته
کسی باید از رسانه واهمه داشته باشد که عملکرد شفاف و درستی نداشته

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سعه صدر مسئولان در قبال اهالی رسانه معتقد است کسی باید از رسانه واهمه داشته باشد که نخواهد شفاف و درست عمل کند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان با تاکید بر لزوم سعه صدر مسئولان در برخورد با اهالی رسانه […]

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سعه صدر مسئولان در قبال اهالی رسانه معتقد است کسی باید از رسانه واهمه داشته باشد که نخواهد شفاف و درست عمل کند.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان با تاکید بر لزوم سعه صدر مسئولان در برخورد با اهالی رسانه گفت: اهالی رسانه نمایندگان افکار عمومی جامعه هستند و رسالت آنها تلاش برای ارتقای امور کشور لذا سعه صدر مسئولان در قبال آنها امری الزامی و بدیهی است که اگر مسئولی آن را نداشته باشد، موجب تعجب خواهد شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تلاش رسانه می‌تواند برای کار مسئولین کمک‌کننده باشد، افزود: رسانه‌ها می‌توانند به شفاف‌سازی، تبلیغ و روشنگری کار مسئولان کمک کنند.

پزشکیان تصریح کرد: در حقیقت کسی باید از رسانه واهمه داشته باشد که عملکرد شفاف و درستی نداشته باشد یا خارج از چارچوب عمل می‌کند؛ زیرا ارتباط با رسانه و انتقال فعالیت‌ها به مردم از طریق رسانه، کمکی است که رسانه‌ها به هر سازمان و واحد می‌کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ها نیز در قبال مردم وظیفه دارند عملکردها و مطالب را به گونه‌ای درست و واقعی انتقال دهند، خاطرنشان کرد: گاه برخی از رسانه‌ها خبرها را به نحوی تنظیم و انتشار می‌دهند که ارتباط بین مجری امر و مسئولان و رسانه به هم خورده و همچنین انتقال خبر به درستی صورت نمی‌پذیرد که در راستای بهبود امور، این روش باید اصلاح شود