علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: علیرغم همه فشارها و توطئه‌ها و دسیسه‌ها برای جدا کردن ملت ایران از صندوق‌های رأی و راه انداختن انواع کمپین‌های مختلف با عنوان نه به انتخابات و […]

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: علیرغم همه فشارها و توطئه‌ها و دسیسه‌ها برای جدا کردن ملت ایران از صندوق‌های رأی و راه انداختن انواع کمپین‌های مختلف با عنوان نه به انتخابات و تحریم انتخابات توسط گروه ضدانقلاب، سلطنت طلب‌ها، منافقین، رسانه‌های استکباری و عوامل نفوذی و داخلی آنها ما شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات بودیم.

وی افزود: این عناصر دست به دست هم داده بودند تا ملت ایران را در شرایط یاس و ناامیدی نسبت به آینده قرار دهند اما ملت بابصیرت و آگاه ایران به صحنه آمدند و به فراخوان مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

نماینده مردم اراک در مجلس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب ضرورت حضور مردم در صحنه انتخابات و آثار بسیار مثبت این حضور گسترده را برای مردم تشریح کردند و در آخرین سخنرانی‌شان که چند روز قبل از انتخابات بود، این صحبت‌ها و تذکرات مورد توجه مردم قرار گرفت و مردم لبیک جانانه‌ای به فراخوان رهبر معظم انقلاب گفتند و به صحنه آمدند.

کریمی خاطرنشان کرد: علیرغم همه فشارها و علی رغم گلایه‌ها و نارضایتی بحق مردم از شرایط موجود، در مجموع می‌توان گفت که سطح مشارکت مردم در کل سطح خوب و قابل قبولی بود.

وی افزود: البته این به صحنه آمدن مردم، رسالت و وظیفه سنگینی را بر دوش هم آقای رئیسی و هم بر دوش جریان انقلابی که مبلغ آقای رئیسی بودند گذاشته است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما به مردم وعده دادیم که مسائل و مشکلات کشور بتواند به تدریج پیگیری و حل شود و فضای مدیریتی کشور با حضور یک دولت جوان، حزب‌اللهی و انقلابی، مسائل و مشکلات کشور به تدریج پیگیری و حل شود و فضای مدیریتی کشور از یک روحیه و رویکرد لیبرالیستی به یک رویکرد انقلابی و جهادی تبدیل شود و مسائل و مشکلاتی که مردم دارند در اولویت کارکرد دولت قرار گیرد، رابطه دولت و مردم یک رابطه نزدیک و صمیمی باشد. برخلاف رئیس جمهور سابق که کمترین حضور و ارتباط مردمی را داشت.

کریمی خاطرنشان کرد: امیدواریم این انتخاب شایسته و شرایط مناسبی که پیش آمد و واکنش‌های مثبتی که بازار و شاخص‌های اقتصادی نسبت به این انتخاب از خود نشان می‌دهند، همه این عوامل دست به دست هم دهند تا ان‌شاءالله شاهد تشکیل یک دولت قوی‌، کارآمد، مردمی و انقلابی باشیم و دولت بتواند گام‌های بلند و موثری را برای اعتلا و پیشرفت کشور و تحقق مطالبات مردم بردارد.

انتهای پیام/