کریمی: ای کاش بازی خداحافظی برای تمام بازیکنان قدیمی تراکتور برگزار می‌شد/استقبال از بازی آخر محمد ابراهیمی
کریمی: ای کاش بازی خداحافظی برای تمام بازیکنان قدیمی تراکتور برگزار می‌شد/استقبال از بازی آخر محمد ابراهیمی

مدیر کانون هواداران تراکتور گفت: ای کاش امکان برگزاری بازی خداحافظی برای تمامی بازیکنان گذشته و اسطوره‌های این باشگاه فراهم می‌شد. حسین کریمی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: از پیشنهاد بازی خداحافظی برای محمد ابراهیمی استقبال کرده و کانون هواداران تراکتور و شخص خود بنده برای فراهم کردن زمینه این بازی […]مدیر کانون هواداران تراکتور گفت: ای کاش امکان برگزاری بازی خداحافظی برای تمامی بازیکنان گذشته و اسطوره‌های این باشگاه فراهم می‌شد.

حسین کریمی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: از پیشنهاد بازی خداحافظی برای محمد ابراهیمی استقبال کرده و کانون هواداران تراکتور و شخص خود بنده برای فراهم کردن زمینه این بازی به شکل آبرومند اعلام آمادگی می‌کنیم.

وی گفت: نقطه عطف دوران فوتبالیستی محمد ابراهیمی در تیم تراکتور بوده و بهترین دوران ‌ش هم با پیراهن تراکتور گره خورده است و باشگاه تراکتور باید به نحوه شایسته ‌ قدردان بازیکنان قدیمی خود باشد.

وی افزود: در تاریخ نیم قرن فعالیت باشگاه تراکتور بسیاری از بازیکنان این تیم به پیراهن تراکتور وفادار ماندند که می‌توان به جواد شالچی، مرحوم حسین حسن دخت اشاره کرده و بسیاری از بزرگان فوتبال تبریز هم دوران اوج‌‌شان در تیم تراکتور بوده و این کاش در گذشته شرایطی برگزاری بازی خداحافظی فراهم می شد و این عزیزان در حضور هواداران به شکل باشکوه از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کردند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷