گزارش ایسنا، در ادامه رقابتهای کاپ جهانی پاراکانو که در مجارستان در حال برگزاری است، شهلا بهروزی‌راد در گروه دوم مقدماتی  KL۳  ٢٠٠ متر بانوان با حریفانی از مجارستان، فرانسه، ژاپن، کاناداف ایتالیا، آلمان و قزاقستان رقابت کرد و در پایان با زمان ۵۴.۲۰ ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و راهی فینال شد. بهروزی‌راد […]

 گزارش ایسنا، در ادامه رقابتهای کاپ جهانی پاراکانو که در مجارستان در حال برگزاری است، شهلا بهروزی‌راد در گروه دوم مقدماتی  KL۳  ٢٠٠ متر بانوان با حریفانی از مجارستان، فرانسه، ژاپن، کاناداف ایتالیا، آلمان و قزاقستان رقابت کرد و در پایان با زمان ۵۴.۲۰ ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و راهی فینال شد.

بهروزی‌راد ظهر شنبه ۲۵ اردیبهشت در دور فینال با حریفان رو به رو خواهد شد. اسلام جاهدی دیگر نماینده کشورمان دقایقی دیگر به مصاف رقیبان خواهد رفت‌.

همچنین مسعود قیصری دیگر نماینده پاراکانو ایران در مرحله نیمه نهایی چهارم شد و به فینال B رقابت های قهرمانی جهان در مجارستان صعود کرد.

وی در مرحله نیمه نهایی کلاس KL۳ مسافت ۲۰۰ متر با حریفانی از کشورهای مجارستان (۲ قایقران)، کانادا، ازبکستان، نیوزلند، اکراین و صربستان (۲ قایقران) رقابت کرد و با ثبت زمان ۴۷.۳۷ ثانیه به عنوان قایق چهارم از خط پایان گذشت و به فینال B صعود کرد.

در این مسابقه قایق های اوکراین، مجارستان و نیوزلند اول تا سوم شدند و به فینال A صعود کردند و مسعود قیصری بالاتر از حریفانی از صربستان، ازبکستان، کانادا و مجارستان به کار خود پایان داد و به فینال B رفت.

انتهای پیام