به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حسین فتحی در اولین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد مثبت مجموعه ادارات در استان اظهار داشت: با تلاشهای صورت گرفته میزان اشتغال در سال ۹۹ نسبت به سال قبل ۱۰ هزار نفر افزایش یافته است. وی افزود؛ با همکاری […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حسین فتحی در اولین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد مثبت مجموعه ادارات در استان اظهار داشت: با تلاشهای صورت گرفته میزان اشتغال در سال ۹۹ نسبت به سال قبل ۱۰ هزار نفر افزایش یافته است.

وی افزود؛ با همکاری و همراهی مجموعه ادارات تعداد مستمر بگیران بیمه بیکاری به میزان۲ هزار نفر کاهش یافته است.

فتحی با تشریح ابعاد مختلف بیانات مقام معظم رهبری در آغاز سال نو تصریح کرد؛ برای تحقق شعار سال باید با وحدت و همدلی و هم افزایی بهتر شورای هماهنگی نیازها و انتظارات جامعه هدف احصا و برنامه ریزی لازم برای پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در قوانین و مقررات در حوزه عملکرد بعمل آید.

در این نشست مدیران کل عضو شورای هماهنگی به بیان مهم ترین اقدامات و عملکرد در سال ۹۹ پرداخته از توسعه ی سیستم های متمر کز سامانه های خدمت رسانی وارائه خدمات کاملا الکترونیکی در استان خبر دادند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱