چالش‌های حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز در جلسه‌ای با حضور جانشین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز بررسی شد. به گزارش قلم پرس، در این جلسه که با حضور سامان احمدزاده جانشین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، مسعود علیلو شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۴ تبریز، حسین منیری‌فر مدیرعامل سازمان عمران، […]چالش‌های حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز در جلسه‌ای با حضور جانشین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز بررسی شد.

به گزارش قلم پرس، در این جلسه که با حضور سامان احمدزاده جانشین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، مسعود علیلو شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۴ تبریز، حسین منیری‌فر مدیرعامل سازمان عمران، بهرام روشنی سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز و مدیران ستادی معاونت فنی و عمرانی برگزار شد، چالش‌ها و مشکلات شهرداری منطقه ۴ تبریز در این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.
میدان آذربایجان، مسیرگشایی خیابان فلسطین جنوبی، آسفالت معابر، خانه‌پارک ستارخان، شبکه فاضلاب چشمه‌لی باغ، استخر ستارخان، احداث بازارچه‌های محلی و … از جمله طرح‌هایی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  
قرار خدمت شهرداری تبریز پنجشنبه هفته جاری به میزبانی شهرداری منطقه ۴ تبریز برگزار می‌شود.