پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی در پی درگذشت آیت‌الله محمد فیض سرابی
پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی در پی درگذشت آیت‌الله محمد فیض سرابی

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، درگذشت آیت‌الله محمد فیض سرابی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. متن پیام عابدین خرّم به این شرح است: ضایعه درگذشت عالم مجاهد و انقلابی، حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمد فیض سرابی، نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری، موجب تاسف و تاثر فراوان شد. […]


استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، درگذشت آیت‌الله محمد فیض سرابی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

متن پیام عابدین خرّم به این شرح است:

ضایعه درگذشت عالم مجاهد و انقلابی، حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمد فیض سرابی، نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری، موجب تاسف و تاثر فراوان شد.

این عالم وارسته، عمر شریف خود را در راه نشر و ترویج تعالیم دین مبین اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی و مبارزه با طاغوت سپری کرد و خدمات ایشان در عرصه‌های سیاسی و علمی بویژه سال‌ها حضور در دستگاه قضایی کشور در دوره‌های مختلف و همچنین نمایندگی سه دوره مجلس خبرگان رهبری ماندگار خواهد بود.

اینجانب ضایعه فقدان این عالم مبارز را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، مردم شهیدپرور آذربایجان شرقی و شهرستان سراب و خصوصاً بیت محترم و بازماندگان ایشان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت می‌کنم.