پیام تبریک فارغ التحصیلان جامعه اسلامی دانشجویان استان به جهانبخش سلمانیان
پیام تبریک فارغ التحصیلان جامعه اسلامی دانشجویان استان به جهانبخش سلمانیان

فارغ التحصیلان جامعه اسلامی دانشجویان استان طی صدور پیامی انتصاب جهانبخش سلمانیان به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی را تبریک گفت

به گزارش قلم پرس، فارغ التحصیلان جامعه اسلامی دانشجویان استان طی صدور پیامی انتصاب جهانبخش سلمانیان به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی را تبریک گفت: متن پیام را در ادامه می خوانید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس جهانبخش سلمانیان

انتصاب جنابعالی به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی مایه مسرت و افتخار فارغ التحصیلان جامعه اسلامی دانشجویان استان است. حسن انتخاب استاندار محترم و حمایت ایشان از نیروی جوان، مومن و کارآمد را شایسته تقدیر میدانیم و انتخاب صائب ایشان را به شما تبریک عرض میکنیم.
مجال خدمت رسانی جنابعالی در این عرصه موهبت الهی است که شایسته است تمام همت خویش را در انجام وظیفه و خدمت به مردم شریف و سرافراز قرار دهید و با توکل به خدواند متعال انشالله در این راه سرافراز و در این امتحان الهی سربلند خواهید بود. توفیقات شما در ادای دین به ملت شریف مایه فخر و مباهات بیشتر جامعه اسلامی دانشجویان خواهد بود. رجاء واثق داریم که خدمت به مردم را بالاترین عبادت دانسته و در این راه ثابت قدم و استوار خواهید بود.

خداوند شما را در پناه فیض و رحمت خود نگاه دارد.
ادوار فارغ التحصیلان جامعه اسلامی دانشجویان استان آذربایجان شرقی