خبرگزاری میزان- رییس دادگستری قزوین در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای را به عنوان رئیس قوه قضاییه تبریک گفت.   متن کامل پیام به این شرح است:حضرت حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ایریاست محترم و معزز قوه قضاییهسلام علیکمانتصاب بجا و شایسته جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) را به […]

خبرگزاری میزان- رییس دادگستری قزوین در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای را به عنوان رئیس قوه قضاییه تبریک گفت.

 

متن کامل پیام به این شرح است:
حضرت حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای
ریاست محترم و معزز قوه قضاییه
سلام علیکم
انتصاب بجا و شایسته جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) را به عنوان رییس قوه قضاییه که نشان از شایستگی و تجارب ارزنده حضرتعالی دارد صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. بی تردید دوران مسوولیت جنابعالی همچون سایر مسوولیت‌های مختلف در دستگاه قضایی درخشان و منشا آثار پربرکت بوده و اقدامات تحولی در قوه قضاییه بر مدار قانون با شتاب دو چندان ادامه خواهد یافت.
اینجانب شخصا و به نمایندگی از همه کارکنان خدوم و ساعی قضایی و اداری دادگستری کل استان قزوین و سازمان‌های وابسته، پیشبرد برنامه‌های قوه قضاییه به ویژه اجرای کامل منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سند تحول قوه قضاییه و سیاست‌ها و تدابیر حکیمانه و عالمانه مستطاب عالی را، از درگاه خداوند قادر متعال در ظل توجهات خاصه حضرت، ولی عصر (عج) برای جنابعالی همراه با دوام توفیقات روز افزون توام با سلامتی و بهروزی مسالت می‌نمایم.

انتهای پیام/