پیام وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز شهادت عبدالحسین برونسی
پیام وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز شهادت عبدالحسین برونسی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و راه جتماعی متن پیام بدین شرح است:  سالروز شهادت اسوه کار و ایثار و روز شهید کارگری “شهید عبدالحسین برونسی” را گرامی می دارم .  نیک می دانیم که کارگران با سختکوشی و بردباری، همواره در همه صحنه ها و عرصه ها پیشتاز بوده […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و راه جتماعی متن پیام بدین شرح است: 

سالروز شهادت اسوه کار و ایثار و روز شهید کارگری شهید عبدالحسین برونسی” را گرامی می دارم . 

نیک می دانیم که کارگران با سختکوشی و بردباری، همواره در همه صحنه ها و عرصه ها پیشتاز بوده اند اما مجاهدت ها،رشادت ها و تلاش آنان در زمان انقلاب، دفاع مقدس و  در  میدان کار و  تولید، پیوسته بروز و ظهور داشته است، شهید عبدالحسین برونسی “ در زمره همین مجموعه ارزشمند بود. 

آن شهید بزرگوار ،قبل از انقلاب در هیئت یک کارگر ساده با بینشی عمیق و پایبند به اصول و ارزش های دینی و انسانی علیه رژیم ستمشاهی به مبارزه برخاست. او در جریان مبارزات خویش بارها دستگیر و به سختی شکنجه شد اما این شهید والامقام در مسیر مقدسی که انتخاب کرده بود استوار و مقاوم ایستاد . 

شهید برونسی در جریان دفاع مقدس با همان روحیه سلحشوری در خطوط مقدم جبهه حضور یافت و در قامت فرماندهی با هوش و خستگی ناپذیر سرانجام در روز ۲۳ اسفند سال ۱۳۶۳ و در جریان عملیات بدر به فیض عظیم شهادت نایل شد . 

اینجانب با گرامیداشت سالروز شهادت این اسوه کار و ایثار و روز شهید کارگری ، به ساحت مقدس خانواده های معظم شهدا خصوصا شهدای کارگری ادای احترام  می کنم. از خداوند متعال برای    “شهید عبدالحسین برونسی” علو درجات و برای خانواده محترم ایشان  تاییدات روز افزون الهی را مسئلت دارم .