پویش «به حرمت علی (ع) می‌بخشم» موجب بخشش مهریه یک زوجه شد
پویش «به حرمت علی (ع) می‌بخشم» موجب بخشش مهریه یک زوجه شد

در راستای پویش «به حرمت علی (ع) میبخشم» و با تلاش صلح یاران و دادورزان اجرای احکام این شهرستان هشترود استان آذربایجان شرقی یک زوجه در این شهرستان از دریافت مهریه خود به میزان ۱۱۴ سکه تمام بهار آزادی گذشت کرد. به گزارش قلم پرس – معاونت توسعه حل اختلاف استان آذربایجان شرقی در راستای […]در راستای پویش «به حرمت علی (ع) میبخشم» و با تلاش صلح یاران و دادورزان اجرای احکام این شهرستان هشترود استان آذربایجان شرقی یک زوجه در این شهرستان از دریافت مهریه خود به میزان ۱۱۴ سکه تمام بهار آزادی گذشت کرد.

به گزارش قلم پرسمعاونت توسعه حل اختلاف استان آذربایجان شرقی در راستای پویش «به حرمت علی (ع) می‌بخشم» اقدام به نصب بنر این پویش در محوطه مجتمع شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهرستان هشترود کرد.
 
این امر موجب شد تا یک محکوم له که برای پیگیری پرونده خود به این معاونت مراجعه کرده بود با مشاهده این بنر؛ جهت اطلاع از پویش به دادورزان اجرای احکام  رجوع کند.
 
با تشریح پویش و تاکید به گذشت و بخشش به حرمت ماه مبارک رمضان و با تلاش صلح یاران این شهرستان در نهایت، محکوم له به حرمت این ماه از دریافت مهریه به میزان تعداد ۱۱۴ سکه تمام بهار آزادی گذشت کرد.
انتهای پیام/