پل عابرگذر کلانترباغی با هزینه‌ای بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال توسط این منطقه به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش قلم پرس، این پروژه که دارای ساختاری زیبا و همخوان با خانه کلانتر که در ضلع شمالی و پارک قرار گرفته، است پل ارتباطی این دو مکان با یکدیگر است و طراحی ویژۀ آن بسیار چشم‌نواز و […]پل عابرگذر کلانترباغی با هزینه‌ای بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال توسط این منطقه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش قلم پرس، این پروژه که دارای ساختاری زیبا و همخوان با خانه کلانتر که در ضلع شمالی و پارک قرار گرفته، است پل ارتباطی این دو مکان با یکدیگر است و طراحی ویژۀ آن بسیار چشم‌نواز و آرام‌بخش بوده و در دل پارک توانسته جلوه ای منحصر به فرد یابد.
مشخصات این پروژه شامل طول پل به صورت قوسی ۵۰ متر، عرض پل پنج متر و عرض مفید سه متر، جمع عملیات خاکی انجام شده به ۳۰۰۰ متر مکعب، جمع عملیات بنایی سنگی ۳۰۰۰ متر مکعب، جمع بتن استفاده شده ۴۰۰ متر مکعب، جمع اجرای نمای سنگی ۳۵۰ متر مکعب، اجرای نرده سنگی به طول ۶۰ متر، آرماتورگذاری ۳۰ تن است که با هزینه ای بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال در کنار چند پروژه خدماتی، عمرانی این منطقه به بهره‌برداری خواهد رسید.