پشت میزنشینی معضل فرهنگی جوانان فارغ التحصیل شده دانشگاهی
پشت میزنشینی معضل فرهنگی جوانان فارغ التحصیل شده دانشگاهی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: یکی از آسیب ها در بین جوانان فارغ التحصیل شده دانشگاهی، فرهنگ پشت‌میزنشینی است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عرفان خسرویان امروز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مهارت آموزی یکی از نیازهای امروز در کشور است، اظهار کرد: تربیت تکنیسین‌ها و نیروهای مهارت‌دیده […]رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: یکی از آسیب ها در بین جوانان فارغ التحصیل شده دانشگاهی، فرهنگ پشت‌میزنشینی است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عرفان خسرویان امروز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مهارت آموزی یکی از نیازهای امروز در کشور است، اظهار کرد: تربیت تکنیسین‌ها و نیروهای مهارت‌دیده لازمه رونق‌بخشی به فضای کسب و کار در کشور است و دولت سیزدهم برنامه ویژه‌ای برای آموزش مهارت در کشور دارد که در همین راستا همکاری بین وزارت علوم، صمت و کار، تعاون و رفاه اجتماعی بیش از گذشته پررنگ می‌شود.

عرفان خسرویان افزود: یکی از آسیب ها در بین جوانان فارغ التحصیل شده دانشگاهی، فرهنگ پشت‌میزنشینی است.

وی تصریح کرد: صنایع کوچک و زودبازده و کسب و کارهای مهارت محور می توانند با سرمایه گذاری اندک بیشترین تعداد اشتغال را برای جوانان ایجاد کنند.

خسرویان خاطرنشان کرد: برای دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان از محل دومین دوره سفر رئیس جمهور، ۹۰ میلیارد تومان اعتبار تصویب شده که در بخش نوسازی تجهیزات دانشگاهی هزینه خواهد شد.

پایان پیام/