پروژه‌ ۲۰ ساله مسیرگشایی خیابان ۴۲ متری!/ طرح خزانه‌داری متمرکز به اجرای پروژه‌های مناطق کم‌برخوردار کمک می‌کند
پروژه‌ ۲۰ ساله مسیرگشایی خیابان ۴۲ متری!/ طرح خزانه‌داری متمرکز به اجرای پروژه‌های مناطق کم‌برخوردار کمک می‌کند

به گزارش قلم پرس از تبریز، احد صادقی در جمع اهالی منطقه حیدرآباد اظهار کرد: یکی از اولین و مهم‌ترین اقدامات در آغاز دوره ششم شورای شهر ایجاد و راه‌اندازی طرح خزانه‌داری متمرکز بود. وی ابراز کرد: طرح خزانه‌داری متمرکز به اجرای پروژه‌های عظیم در مناطق کم‌برخوردار کمک بسیاری می‌کند. دبیر شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، احد صادقی در جمع اهالی منطقه حیدرآباد اظهار کرد: یکی از اولین و مهم‌ترین اقدامات در آغاز دوره ششم شورای شهر ایجاد و راه‌اندازی طرح خزانه‌داری متمرکز بود.

وی ابراز کرد: طرح خزانه‌داری متمرکز به اجرای پروژه‌های عظیم در مناطق کم‌برخوردار کمک بسیاری می‌کند.

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: سیاست کلی شورای ششم این است که بودجه عمرانی مناطق حاشیه‌ای تبریز را طی سال آتی افزایش دهد تا پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخورداربه صورت منظم اجرایی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: پروژه‌ بیست ساله مسیرگشایی خیابان ۴۲ متری از جمله توفیقاتی بود که شورای ششم توانست در ابتدای فعالیت خود را آن را تعیین تکلیف کند؛ بطوریکه اعضای شورای شهر چندین مرحله از روند اجرایی این پروژه بازدید کرده‌اند.

صادقی خود یادآور شد: یکی از مصوبات اولیه ما در شورای شهر جلوگیری از ورود نیرو به شهرداری بود تا با این طرح بتوانیم کارکنان را ساماندهی کرده و هزینه‌ها را کنترل کنیم تا پروژه‌های عمرانی در سریع‌ترین زمان ممکن به اتمام برسند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱