به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یاسین بجانی امروز در سی‌وششمین جلسه‌ی علنی فوق‌العاده اظهار کرد: علاوه بر موضوع آلایندگی نیروگاه‌ها، این روزها یک سری موارد دیگری هم در میزان افزایش آلودگی تاثیر دارد که بهتر است مطرح شود. وی ابراز کرد: ما در سطح شهر پروژه‌های نیمه کاره‌ای را داریم که منجربه ترافیک و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یاسین بجانی امروز در سی‌وششمین جلسه‌ی علنی فوق‌العاده اظهار کرد: علاوه بر موضوع آلایندگی نیروگاه‌ها، این روزها یک سری موارد دیگری هم در میزان افزایش آلودگی تاثیر دارد که بهتر است مطرح شود.

وی ابراز کرد: ما در سطح شهر پروژه‌های نیمه کاره‌ای را داریم که منجربه ترافیک و آلایندگی شهری شده که بهتر است در این خصوص شهرداری پیگیری‌های لازم را ترتیب دهد چرا که این پروژه‌ها علاوه بر ایجاد ترافیک و آلایندگی، موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.

بجانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: از پلیس راهور هم تقاضا داریم تا نیروهای میدانی و گشتی خود را در سطح شهر افزایش دهند و با خودروهای آلاینده برخورد شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: فعال کردن سرویس ادارات می‌تواند به کاهش ترافیک شهری تاثیرگذار باشد.

وی در بخش دیگری هم گفت: نیروگاه‌های خورشیدی مورد دیگر است که اکنون در بسیاری کشورها همه به آن سمت می‌روند و باید تمهیداتی در این حوزه اندیشیده شود.

بجانی در ادامه‌ی سخنان خود بر ضرورت توسعه فضای سبز شهری تاکید کرد و گفت: فضای سبز یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که باید برای توسعه آن اقداماتی اتخاذ شود.

انتهای پیام/