به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح الله رشیدی امروز در شانزدهمین جلسه‌ کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز  اظهار کرد: برای تکمیل پروژه‌های عمرانی ضروری است هماهنگی بین سازمان‌های عمران و ترافیک شهرداری صورت گیرد تا با پیشرفت مواجه شویم. وی افزود: دغدغه تردد و ترافیک در میدان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح الله رشیدی امروز در شانزدهمین جلسه‌ کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز  اظهار کرد: برای تکمیل پروژه‌های عمرانی ضروری است هماهنگی بین سازمان‌های عمران و ترافیک شهرداری صورت گیرد تا با پیشرفت مواجه شویم.

وی افزود: دغدغه تردد و ترافیک در میدان آذربایجان همچنان پابرجا بوده و باید سناریوی تکمیلی برای این پروژه پیشنهاد داده شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز افزود: پرونده‌ تخلفات ‌پروژه‌ میدان آذربایجان باید توسط شهرداری جمع آوری و سپس ارائه شود تا در اجرای تصمیمات دوباره تخلفاتی صورت نگیرد.

رشیدی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مسیرگشایی‌های نیمه‌تمام بیان کرد: مسیرگشایی یکی دیگر از دغدغه‌های ما به شمار می‌رود که در تلاشیم مسیرگشایی‌های ناقص و نیمه تمام را مورد بررسی قرار داده و در راستای تکمیل آن اقداماتی انجام دهیم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه بیان کرد: بهتر است پروژه‌هایی که بالای۷۰ درصد پیشرفت دارند، مشخص شده و نسبت به تکمیل‌شان اقداماتی ترتیب داده شود.

رشیدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در بحث تامین منابع مالی نیز از شهرداری بخواهیم شیوه‌هایی برای اتمام مسیرگشایی‌ها ارائه دهند.

فریدون بابایی اقدم، دبیر کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز هم در این جلسه اظهار کرد: پیشنهادم این است که برای مسیرگشایی‌ها در سال آینده یک سیاستی در نظر بگیریم و طبق آن پیش رویم تا این موضوع را در هر منطقه بر حسب نیازها عملیاتی کنیم.

بابایی اقدم در ادامه سخنان خود گفت: روالی که اکنون در خصوص مسیرگشایی‌ها حاکم است باید تغییر یابد چراکه روندی مناسب نبوده و منجربه مسکوت ماندن پروژه‌ها می‌شود.

علی نوای‌باغبان، عضو کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز هم در ادامه اظهار کرد: آمار و برآورد اولیه تملک‌ها مشخص شود تا با تدبیر و چاره اندیشی موضوع مسیرگشایی را حل و فصل کنیم.

انتهای پیام/