پرواز هواپیمای ایران ایر بعد از ۲۸ ساعت
پرواز هواپیمای ایران ایر بعد از ۲۸ ساعت

هواپیمای ایران ایر پس از رفع نقص فنی بعد از ۲۸ ساعت از فرودگاه سهند راهی مهرآباد تهران شد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، غلامرضا احمدی  رئیس فرودگاه‌ سهند عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هواپیمای شرکت ایران ایر با شماره پرواز ۳۳۸۴ پس از رفع نقص در فرودگاه سهند دوباره به پرواز درآمد. وی افزود: […]هواپیمای ایران ایر پس از رفع نقص فنی بعد از ۲۸ ساعت از فرودگاه سهند راهی مهرآباد تهران شد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، غلامرضا احمدی  رئیس فرودگاه‌ سهند عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هواپیمای شرکت ایران ایر با شماره پرواز ۳۳۸۴ پس از رفع نقص در فرودگاه سهند دوباره به پرواز درآمد.

وی افزود: این هواپیما به دلیل بروز نقص فنی در لاستیک‌ها از ساعت ۱۲ دیروز در فرودگاه سهند متوقف شده بود.

احمدی ادامه داد: پرواز سهند – تهران ساعت ۱۶.۱۰ دقیقه فرودگاه سهند را به مقصد تهران ترک کرد.

به گفته رئیس فرودگاه سهند این پرواز با ۳۰ نفر مسافر راهی مهرآباد شد.

این هواپیما ساعت ۱۰.۳۰ بیست و ششم آبان ۱۴۰۲ از تهران پرواز و حوالی ساعت ۱۱.۳۰ در فرودگاه سهند به زمین نشسته تا مسافران خود را به تهران منتقل کند اما برخواستن چرخ‌های هواپیما ایران ایر در فرودگاه سهند دچار مشکل شد.

فرودگاه سهند در سال ۱۳۷۴ تاسیس شد و تنها فرودگاه اقماری آذربایجان شرقی محسوب می‌شود که در جنوب این استان قرار گرفته است و سالانه بیش از پنج هزار مسافر از تهران به فرودگاه سهند و بالعکس جابجا می‌شوند.

پایان پیام/۶۰۰۰۷