حامد امیری در گفت وگو با ایسنا، درباره زمان شروع تمریناتش در سال جدید اظهار کرد: امروز پس از زدن واکسن کرونا در فدراسیون جانبازان و معلولان همراه مربی تخصصی‌ام در پرتاب نیزه راهی کیش خواهم شد تا تمریناتم را شروع کنم. وی گفت: در ایام تعطیلات نوروز نیز به جز چند روز که به […]

حامد امیری در گفت وگو با ایسنا، درباره زمان شروع تمریناتش در سال جدید اظهار کرد: امروز پس از زدن واکسن کرونا در فدراسیون جانبازان و معلولان همراه مربی تخصصی‌ام در پرتاب نیزه راهی کیش خواهم شد تا تمریناتم را شروع کنم.

وی گفت: در ایام تعطیلات نوروز نیز به جز چند روز که به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان بستری بودم، تمریناتم متوقف نشده بود، هر چند نسبت به مسابقات جهانی امارات تا حدودی دچار افت رکورد شدم، اما از نظر بدنی شرایط خوبی دارم و با یکماه تمرین دوباره می‌توانم به اوج آمادگی برسم.

پرتابگر پارالمپیکی پیرامون این پرسش که آیا در پارالمپیک توکیو تنها در یک ماده شرکت خواهید کرد، افزود: سعی داشتم در پرتاب دیسک و وزنه نیز شرکت کنم که شرایطش فراهم نشد، در حال حاضر تمرکزم روی پرتاب نیزه است و سعی دارم در همین ماده علاوه بر کسب طلا، رکوردشکنی نیز داشته باشم.

این پرتابگر پارالمپیکی در پاسخ به این پرسش که آیا برای شروع تمرینات در کیش مشکل خاصی وجود دارد یا خیر؟ گفت: با حمایت فدراسیون هیچ مشکل خاصی از نظر ماساژور، مربی تخصصی و حتی تجهیزات برای شروع تمرینات در کیش ندارم و شرایط خوبی فراهم شده است.

وی در پایان افزود: بعد از پارالمپیک توکیو سعی دارم برای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ چین در هر سه ماده دیسک، وزنه و نیزه حضور قدرتمندی داشته باشم و در هر سه ماده به مدال طلا دست پیدا کنم.

انتهای پیام