وضعیت سرمربی تیم تراکتور مشخص می‌شود
وضعیت سرمربی تیم تراکتور مشخص می‌شود

باشگاه تراکتور فردا با سرمربی خود جلسه‌ای را برا‌ی تمدید قرارداد برگزاری خواهند کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال کشور آغاز شده و تیم تراکتور با چندین بازیکن برای عقد قرارداد وارد مذاکره گردیده است. اما فردا جلسه‌ای مهم در ترکیه برگزار و وضعیت ادامه همکاری ساغلام با […]باشگاه تراکتور فردا با سرمربی خود جلسه‌ای را برا‌ی تمدید قرارداد برگزاری خواهند کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال کشور آغاز شده و تیم تراکتور با چندین بازیکن برای عقد قرارداد وارد مذاکره گردیده است.

اما فردا جلسه‌ای مهم در ترکیه برگزار و وضعیت ادامه همکاری ساغلام با تیم تراکتور مشخص خواهد شد.

قرارداد ساغلام با تیم تراکتور یک و نیم ساله بوده که منوط به توافق مالی بود که  بر همین اساس مبلغ توافق شده برای فصل آتی ۶۵۰ هزار دلار بود که باتوجه به رضایت مدیریت باشگاه از عملکرد این سرمربی، از ساغلام درخواست شده که برنامه‌اش برای لیگ بیست و دوم را ارائه دهد.

برنامه‌ و خواسته‌های ساغلام در جلسه اخیر هیأت مدیره باشگاه بررسی و مورد پذیرش اعضا قرار گرفت و اما در این میان ساغلام برخلاف توافق ۶۵۰ هزار دلاری قبلی، ابتدا درخواست یک میلیون دلاری و سپس ۸۰۰ هزار دلاری ارائه‌ کرده و همین موجب تاخیر در اعلام توافق طرفین شده است.

باشگاه تراکتور هم اعلام کرد: متن قرارداد ارطغرول ساغلام برای هدایت تیم در فصل آتی و همچنین میزان بودجه مورد نیاز تراکتور در لیگ بیست و دوم توسط مدیریت باشگاه تنظیم و به هیات مدیره ارسال شد.

باشگاه تراکتور و ساغلام به توافقات خوبی دست یافته‌اند و قرارداد این سرمربی پس از تصویب هیات مدیره و تایید نهایی ارطغرول ساغلام، منعقد و اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷