وضعیت اسف‌بار خوابگاه دانشجویی مراغه+ تصاویر
وضعیت اسف‌بار خوابگاه دانشجویی مراغه+ تصاویر

وضعیت نامناسب و کمبود امکانات در خوابگاه شماره ۳ دانشگاه مراغه موجب اعتراض دانشجویان شد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، دانشجویان خوابگاه شماره سه دانشگاه مراغه که دو سه روز در این خوابگاه ساکن شده‌اند با انتشار فیلم و عکس اعتراض خود را نسبت به شرایط خوابگاه اعلام و خواستار حل مشکل شدند. در شرایط کرونایی […]وضعیت نامناسب و کمبود امکانات در خوابگاه شماره ۳ دانشگاه مراغه موجب اعتراض دانشجویان شد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، دانشجویان خوابگاه شماره سه دانشگاه مراغه که دو سه روز در این خوابگاه ساکن شده‌اند با انتشار فیلم و عکس اعتراض خود را نسبت به شرایط خوابگاه اعلام و خواستار حل مشکل شدند.

در شرایط کرونایی اسکان دانشجویان در یک خوابگاه نامناسب از نظر فیزیکی و کمبود امکانات آنها را نگران کرده است.

آنها می‌گویند، امکانات رفاهی خوابگاه شماره ۳ از جمله اطاق‌ها، یخچال‌ها، سرویس‌های بهداشتی  و حمام خوابگاه در بدترین شرایط تحویل دانشجویان شده است.

عکس‌ها و فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهد، گرد و خاک همه جای خوابگاه را فرا گرفته است.

دانشگاه مراغه این خوابگاه را بخش خصوصی اجاره کرده و بخش خصوصی نیز بدون ایجاد امکانات رفاهی بعد از دو سال تعطیلی تحویل دانشجویان داده است.

پس از پیگیری‌های مکرر خبرنگار فارس در مراغه مسوولان دانشگاه مراغه بالاخره اعلام کردند روز شنبه در این ارتباط واکنش نشان خواهند داد.!

انتهای پیام/۶۰۰۰۷/م