به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علی‌رغم تسلیم‌شدن رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت گروه‌های فلسطینی و اعلام آتش‌بس یکجانبه با نوار غزه، مسئولان تل‌آویو اما هنوز به لفاظی و تکرار تهدیدهای پوشالی علیه سران جنبش مقاومت حماس ادامه می‌دهند. «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم کودک‌کش اسرائیل شامگاه شنبه مدعی شد که اجازه تداوم شلیک راکت […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، علی‌رغم تسلیم‌شدن رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت گروه‌های فلسطینی و اعلام آتش‌بس یکجانبه با نوار غزه، مسئولان تل‌آویو اما هنوز به لفاظی و تکرار تهدیدهای پوشالی علیه سران جنبش مقاومت حماس ادامه می‌دهند.

«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم کودک‌کش اسرائیل شامگاه شنبه مدعی شد که اجازه تداوم شلیک راکت به شهرک‌های صهیونیست‌نشین یا ارسال بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه را نمی‌دهند.

گانتز در مصاحبه با شبکه «کان‌نیوز»، ضمن ادعای اینکه «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام (شاخه نظامی حماس) همچنان اهداف این رژیم برای ترور هستند، گفت: «غزه جایی نمی‌رود و ما هم جایی نمی‌رویم».

وی تهدید کرد: «نظر من این است که سیاست واکنش‌های ارتش اسرائیل باید سخت‌تر از این باشد تا بتوانیم تا جایی که ممکن است آنها را [از آغاز مجدد عملیات‌ها] دور کنیم تا دوباره اتفاق نیافتد. اگر آنها ما را به چالش بکشند، ما هم به جنگ ادامه می‌دهیم».

به نوشته وبگاه «عاروتص شوع» به نقل از این مصاحبه، وزیر جنگ تل‌آویو با اشاره به احتمال نیاز برای اشغال مجدد نوار غزه، افزود: «نمی‌گویم که این گزینه‌ای نیست که روزی اتفاق نیافتد، بلکه ما در تلاش هستیم تا از دیگر سطوح اقدامات، بیشترین استفاده را ببریم».

گانتز با ادعای اینکه آمریکا هیچ ضرب‌الاجلی به رژیم صهیونیستی برای توقف حملات به نوار غزه نداده بود، افزود: «اگر روزی نیاز شود غزه را تصرف کنیم، این کار را انجام می‌دهیم».

 

در حال تکمیل…