واکنش معاون کار آذربایجان‌شرقی به اخراج کارگر نمونه تبریزی
واکنش معاون کار آذربایجان‌شرقی به اخراج کارگر نمونه تبریزی
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی نسبت به خبر اخراج کارگر نمونه تبریزی ( فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه صنعتی شریف) 2 هفته بعد از دریافت جایزه از دست رئیس جمهور واکنش نشان داد.

به گزارش قلم پرس، امیرحسین اسدی، مدیرکل خدمات کسب ‌و کار وزارت صمت  بیست و یکم آبان ۱۴۰۲ در نشست خبری  جایزه ملی فناوری ایران که در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، از پیامکی سخن گفته که از تبریز کارگر نخبه‌ای شاغل در یکی از کارخانه های تبریز به وی زده و در آن عنوان کرده بود که ۲ هفته بعد از گرفتن نشان کارگر نمونه از رئیس جمهور اخراج شده است.

با پیگیری‌های انجام شده درباره کم و کیف این موضوع، معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی در این باره گفت: این شخص در سال ۱۴۰۰ به عنوان کارگر نمونه انتخاب و از رئیس جمهور لوح دریافت کرده است.

مجید فصیحی در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر موقعیت کنونی این فرد نیز اظهار کرد: این فرد هم اکنون مدیر واحد تحقیق و توسعه یا همان R&D  یکی از شرکت‌های مهم در شهر تبریز می باشد که حدودا یک سال بعد از انتخاب شدن به عنوان کارگر نمونه به این سمت انتخاب شده است.

وی تاکید کرد: محل کار و حوزه کار این شخص با رشته تحصیلی ایشان مرتبط بوده و حتی در طول هفته دو روز در پارک عمل و فناوری مشغول به کار تحقیقاتی بوده و در حال فعالیت است.

انتهای پیام /