هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای پروژه‌های مسکن در استان شود
هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای پروژه‌های مسکن در استان شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اجرای همه مصوبات شورای مسکن استان، گفت: هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای مصوبات و پروژه‌های بخش مسکن در استان شود. جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، با اشاره به تغییرات مدیریتی در دستگاه‌های مختلف استان، گفت: ساخت مسکن از اولویت‌های اصلی و […]


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اجرای همه مصوبات شورای مسکن استان، گفت: هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای مصوبات و پروژه‌های بخش مسکن در استان شود.

جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، با اشاره به تغییرات مدیریتی در دستگاه‌های مختلف استان، گفت: ساخت مسکن از اولویت‌های اصلی و مهم دولت است و هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای سیاست‌های این بخش شود.
 
وی تاکید کرد: همزمان با اجرای پروژه‌های مسکن، در حوزه زیرساختی نیز تامین آب و برق در دستور کار دستگاه‌های مسئول قرار گیرد.
 
رحمتی ادامه داد: سیاست‌گذاری‌های کلی در شورای مسکن استان انجام می‌شود و براساس آن تکالیف تمامی فرمانداران نیز مشخص می‌شود که باید مصوبات را پیگیری و اجرا کنند.
 
وی اظهار داشت: در شهرهایی که با مشکل تامین زمین مواجه هستیم باید اطلاع‌رسانی در خصوص طرح خودمالکی انجام گیرد تا از ظرفیت بخش خصوصی در تامین زمین استفاده شود.
 
رحمتی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به آماده‌سازی زمین‌های موردنیاز و معرفی افراد متقاضی هرچه زودتر اقدام کند.
 
در این جلسه آخرین وضعیت اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن بررسی شد.