هیچ موضوعی نباید موجب تأخیر در اجرای پروژه‌های مسکن  شود
هیچ موضوعی نباید موجب تأخیر در اجرای پروژه‌های مسکن  شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اجرای همه مصوبات شورای مسکن استان، گفت: هیچ موضوعی نباید موجب تأخیر در اجرای مصوبات و پروژه‌های بخش مسکن در استان شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جواد رحمتی امروز در جلسه شورای مسکن استان با اشاره به تغییرات مدیریتی در دستگاه‌های مختلف استان، اظهار کرد: […]معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اجرای همه مصوبات شورای مسکن استان، گفت: هیچ موضوعی نباید موجب تأخیر در اجرای مصوبات و پروژه‌های بخش مسکن در استان شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جواد رحمتی امروز در جلسه شورای مسکن استان با اشاره به تغییرات مدیریتی در دستگاه‌های مختلف استان، اظهار کرد: ساخت مسکن از اولویت‌های اصلی و مهم دولت است و هیچ موضوعی نباید موجب تأخیر در اجرای سیاست‌های این بخش شود.

 وی تاکید کرد: همزمان با اجرای پروژه‌های مسکن، در حوزه زیرساختی نیز تامین آب و برق در دستور کار دستگاه‌های مسوول قرار گیرد.
 
رحمتی ادامه داد: سیاست‌گذاری‌های کلی در شورای مسکن استان انجام می‌شود و براساس آن تکالیف تمام فرمانداران نیز مشخص می‌شود که باید مصوبات را پیگیری و اجرا کنند.
 
وی یادآور شد: در شهرهایی که با مشکل تامین زمین مواجه هستیم،  باید اطلاع‌رسانی در خصوص طرح خودمالکی انجام گیرد تا از ظرفیت بخش خصوصی در تامین زمین استفاده شود.
 
رحمتی گفت: اداره‌کل راه و شهرسازی استان نسبت به آماده‌سازی زمین‌های مورد نیاز و معرفی افراد متقاضی هرچه زودتر اقدام کند.
 
در این جلسه آخرین وضعیت اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن بررسی شد.
 

انتهای پیام/م