هیات‌های ورزشی جذب جوانان را در اولویت قرار دهند
هیات‌های ورزشی جذب جوانان را در اولویت قرار دهند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بازنگری جدی در ارزیابی عملکرد مدیران هیات های ورزشی، گفت: هیات های ورزشی جذب جوانان را در اولویت قرار دهند. تراب محمدی در آیین آغاز به کار سمینار تخصصی آموزش و استعداد یابی در ورزش، اظهار کرد: ما باید پاسخگوی عملکرد خود در حوزه […]


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بازنگری جدی در ارزیابی عملکرد مدیران هیات های ورزشی، گفت: هیات های ورزشی جذب جوانان را در اولویت قرار دهند.

تراب محمدی در آیین آغاز به کار سمینار تخصصی آموزش و استعداد یابی در ورزش، اظهار کرد: ما باید پاسخگوی عملکرد خود در حوزه جوانان باشیم، متاسفانه ما مدیران، پاسخگوی عملکرد خود نبودیم و اگر شاهد برخی مشکلات در حوزه جوانان هستیم به خود ما مدیران باز می گردد.

وی با تاکید بر اینکه باید فرصت حضور جوانان در عرصه های ورزشی فراهم شود، ادامه داد: باید با اخلاق خوب جوانان را به عنوان پیشرانان توسعه کشور به ورزش جذب کرده و آنان را به عنوان مدیران آینده ورزشی کشور تربیت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اخلاق مداری در ورزش گفت: باید اخلاق، محور اصلی برنامه های ورزشی قرار گیرد چرا که بدون اخلاق نخواهیم توانست به معنای واقعی به سمت توسعه حرکت کنیم.

وی ضمن تقدیر از جوانانی که در مرزهای کشور امنیت را برای کشورمان به ارمغان آورده اند، گفت: باید قدردان کسانی باشیم که امنیت ما را فراهم کرده اند و در مرزها و حتی خارج از مرزها با جان و دل برای امنیت کشور تلاش می کنند.

وی با اشاره به حضور مدیران بخش مختلف ورزشی از سراسر کشور در سمینار تخصصی آموزش و استعدادیابی در ورزش در تبریز گفت: امیدواریم این سمینار فرصت مناسبی برای شناساندن شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از قطب های مهم گردشگری به شما عزیزان باشد.