هواداران پرشور تراکتور روح این پیکر هستند/ انرژی مثبت پرشورها، ضامن موفقیت تراکتور است
هواداران پرشور تراکتور روح این پیکر هستند/ انرژی مثبت پرشورها، ضامن موفقیت تراکتور است

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی کارنامه موفق‌اش در تبریز را حاصل حمایت هواداران و تلاش بازیکنان دانست. به گزارش قلم پرس، محمدتقوی در واکنش به قرار گرفتن در ج مع مربیان برتر فوتبال ایران اظهار داشت: این موضوع متکی بر آمار و عملکرد تیم است و از این‌رو انرژی مثبتی که هواداران بی‌نظیر تراکتور به مجموعه […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی کارنامه موفق‌اش در تبریز را حاصل حمایت هواداران و تلاش بازیکنان دانست.

به گزارش قلم پرس، محمدتقوی در واکنش به قرار گرفتن در ج مع مربیان برتر فوتبال ایران اظهار داشت: این موضوع متکی بر آمار و عملکرد تیم است و از این‌رو انرژی مثبتی که هواداران بی‌نظیر تراکتور به مجموعه باشگاه منتقل کرده‌ و حمایتی که داشته‌اند، عامل مهم کسب این دستاورد است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با تاکید بر اینکه موفقیت سرمربی همواره در گرو همکاری، هماهنگی و همدلی مجموعه بازیکنان و کادر باشگاه است، بیان داشت: طی ماه‌های اخیر علیرغم مشکلات و محدودیت‌ها، تلاش مالک و مدیریت باشگاه بر همین امر تمرکز داشته خوشبختانه سازماندهی قابل قبولی در باشگاه ایجاد شده است.

تقوی لازمه‌ی تداوم موفقیت را حفظ انسجام تیمی برشمرد تصریح کرد: همیشه به همکاران و بازیکنانم، گفته‌ام که همه ما اجزای یک پیکر و ساختار هستیم و برای رسیدن به اهداف‌مان باید همدل باشیم و تمام تلاش‌مان را به‌کار بگیریم.

محمد تقوی با بیان اینکه هواداران پرشور تراکتور روح این پیکر هستند، افزود: حیات این پیکر به حضور هواداران وابسته است و به زندگی در کنار بهترین هواداران دنیا افتخار می‌کنم.