هری کین پنالتی زن ترین بازیکن تاریخ انگلیس شد
هری کین پنالتی زن ترین بازیکن تاریخ انگلیس شد

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت،  هفته سوم از رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از بازیها انگلیس در خانه به دیدار لهستان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید. هری کین اولین گل بازی را از روی نقطه پنالتی […]

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت،  هفته سوم از رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از بازیها انگلیس در خانه به دیدار لهستان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

هری کین اولین گل بازی را از روی نقطه پنالتی برای تیمش به ثمر رساند. این دهمین پنالتی بود که کین توانست در تیم ملی انگلیس به گل تبدیل کند تا پنالتی زن ترین بازیکن تاریخ تیم ملی انگلیس لقب گیرد. پیش از او فرانک لمپارد با ۹ پنالتی گل شده در رده نخست قرار داشت.

تیم ملی فوتبال انگلیس باید در دو دیدار بعدی خود پیش از یورو برابر اتریش و رومانی قرار گیرد تا خود را برای حضور قدرتمند در این رقابت ها آماده کند.

تیم جوان شده گرت ساوت گیت که در جام جهانی نیز توانست به نیمه نهایی راه یابد، در این دوره یکی از تیم های مدعی جدی برای عنوان قهرمانی است.

انتهای پیام