هدررفت منابع شهرداری تبریز!
هدررفت منابع شهرداری تبریز!

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: یکی از هدررفت‌های منابع شهرداری در حوزه بیمه است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، سیدکاظم زعفرانچیلر امروز  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت در هفتادمین جلسه علنی شورای شهر تبریز اظهار کرد: یکی از هدررفت‌های منابع شهرداری در حوزه بیمه است که […]رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: یکی از هدررفت‌های منابع شهرداری در حوزه بیمه است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سیدکاظم زعفرانچیلر امروز  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت در هفتادمین جلسه علنی شورای شهر تبریز اظهار کرد: یکی از هدررفت‌های منابع شهرداری در حوزه بیمه است که من این مهم را به جد پیگیر بودم و در این راستا طرحی را هم ارائه کردم.

وی در ادامه سخنان خود افزود: از شهردار تبریز تقاضا دارم در این خصوص گزارشی به اعضای شورای شهر ارائه دهد تا تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شود.

پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی تعیین‌ تکلیف شود/ لزوم مناسب‌سازی معابر شهری برای افراد معلول

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز نیز در جلسه شورای شهر تبریز گفت: لازم است پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی هرچه سریع‌تر تعیین‌ تکلیف شود.

یاسین بجانی گفت: از شهردار تبریز تشکر می‌کنم که لایحه نوسازی ناوگان تاکسیرانی را سریعاً پیگیر شد، چراکه ناوگان تاکسیرانی ما فرسوده است و لازم است به‌روزرسانی شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: لازم است پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود، مخصوصا پروژه‌های مشارکتی به‌خصوص میدان فهمیده که منجربه نارضایتی شهروندان شده است.

بجانی یادآور شد: مناسب‌سازی و به‌سازی معابر شهری برای افراد کم‌توان جسمی و معلول نیز در حوزه عمرانی از یاد رفته که تقاضا می‌کنیم، شهردار در این خصوص دستور ویژه صادر کند.

انتهای پیام/س