نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین: طوفان الاقصی روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع کرد
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین: طوفان الاقصی روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع کرد

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه غزه خط اول دفاع از جهان اسلام است، گفت: عملیات طوفان الاقصی روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع بخشیده است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عبدالناصر ابوشریف امروز در مراسم شب غزه در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین ضربه سالیان […]نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه غزه خط اول دفاع از جهان اسلام است، گفت: عملیات طوفان الاقصی روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع بخشیده است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عبدالناصر ابوشریف امروز در مراسم شب غزه در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین ضربه سالیان اخیر به عظمت پوشالی اسرائیل بود به طوری که اگر حمایت های غرب به ویژه آمریکا نمی بود، رژیم صهیونیستی به طور کامل نابود می شد.

وی با بیان اینکه از چهره تمام سران رژیم صهیونیستی می توان دریافت هنوز از شوک غافلگیری آن عملیات پیروزمندانه خارج نشده اند تصریح کرد: در پی تشدید اختلافات ناشی از این غافلگیری، به زودی درگیری های داخلی بین سیاسیون این رژیم غاصب آغاز خواهد شد.

 برهم خوردن معادلات و شکست پروژه آمریکا و صهیونیسم جهانی در خاورمیانه از آثار طوفان الاقصی

ابوشریف برهم خوردن معادلات و شکست پروژه آمریکا و صهیونیسم جهانی در خاورمیانه را یکی دیگر از آثار و پیامدهای عملیات طوفان الاقصی خواند و افزود: غرب به دنبال عادی سازی روابط و ایجاد ائتلاف بین اسراییل و کشورهای عربی بود اما با اقدام پیروزمندانه جبهه مقاومت، تام این برنامه ها از هم پاشید.

وی با بیان اینکه خاورمیانه در برابر یک تحول و تغییر تاریخی قرار گرفته اظهار کرد: حتی کسانیکه عملیات طوفان الاقصی را طراحی کرده اند اذعان دارند دستاوردشان بیش از حدی بود که انتظار داشتند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران با تاکید بر اینکه مقاومت به پایداری خود ادامه و روز به روز از غزه تا کرانه باختری و حتی جنوب لبنان ضربات جبران ناپذیری به اسراییل وارد می کند یادآور شد: رژیم صهیونیستی هرگز نمی تواند در چند جبهه بجنگد و با وجود جنایات وحشیانه اش، شکست خورده است.

نبرد مردم فلسطین در برابر صهیونیسم متعلق به آن جغرافیا نیست

ابوشریف در ادامه با بیان اینکه نبرد مردم فلسطین در برابر صهیونیسم متعلق به آن جغرافیا نیست خاطرنشان کرد: به غیر از جمهوری اسلامی که مدافع راستین مردم مظلوم فلسطین بوده است دیگر کشورهای اسلامی از ترس صندلی و جایگاه خود، در برابر رژیم متزلزل اسراییل مواضع متحد اتحاذ نکردند.

ریختن ۳۷ هزار تن بمب در ۳۶۰ کیلومتر مربع به نام غزه

وی با بیان اینکه غزه امروز معیار و میزان حق و باطل است گفت: درحالیکه طی هفته گذشته ۳۷ هزار تن بمب در محدوده ای به وسعت ۳۶۰ کیلومتر مربع ریخته شده اما جهان در سکوتی شرم آور فقط نظاره گر این کشتار است.

ابوشریف با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی در مورد استفاده نظامی از بیمارستان ها و مراکز درمانی توسط جبهه مقاومت تصریح کرد: این ادعا به قدری مسخره و غیرواقعی است که حتی رسانه های خودشان هم به نمایش تبلیغاتی ارتش اسرائیل می خندند.

وی بیداری ملت های جهان را از مهمترین دستاوردهای حوادث اخیر غزه دانست و گفت: خوشبختانه در سراسر جهان مردم بیدار شده و چهره پلید و جنایتکار صهیونیسم برای جهان آشکار شده است.

در آیین “شب غزه” که توسط شهرداری منطقه ۵ در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد، شعرای بنام کشور و تبریز از جمله آقایان: علیرضا غزوه، حسین اسرافیلی، علی داوودی، ابراهیم قبله آرباتان، رنجی تبریزی و خانم ها سهیلا باقریان و حسنی محمدزاده با سرودن اشعاری در وصف مقاومت مردم غزه به اجرای برنامه پرداختند.

پایان پیام/۶۰۰۳۴