نمایش عروسکی « گربه‌ها و خروس‌ها» در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز
نمایش عروسکی « گربه‌ها و خروس‌ها» در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: نمایش عروسکی « گربه‌ها و خروس‌ها» که کاری از مهدی صالحی اقدم می باشد، در روزهای شنبه و یکشنبه، ۶ و ۷ آبان ماه سال جاری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به روی صحنه می رود. به گزارش قلم پرس به نقل […]

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: نمایش عروسکی « گربه‌ها و خروس‌ها» که کاری از مهدی صالحی اقدم می باشد، در روزهای شنبه و یکشنبه، ۶ و ۷ آبان ماه سال جاری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به روی صحنه می رود.
به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده با اعلام این خبر افزود: نمایش عروسکی « گربه‌ها و خروس‌ها» راس ساعت ۱۷ در در غرفه کانون پرورش فکری استان واقع در سالن امیر کبیر، طبقه دوم به روی صحنه می رود.
وی با بیان اینکه حضور خانوده ها و به ویژه کودکان و نوجوانان در این نمایش آزاد است، اضافه کرد: نمایش فوق بر روی تریلی سیار کانون پرورش فکری استان که چندی پیش فعالیت خود را آغاز کرده است، به روی صحنه می رود.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: مهدی صالحی‌اقدم نویسنده و کارگردان این نمایش عروسکی می باشد و موضوع نمایش گربه ها و خروس ها را مبارزه با زورگویی و نیرنگ می باشد.
یوسف زاده همچنین خاطر نشان کرد: عرفان آدیگوزلی، حسام الدین پورمحمدی و محمد رضا حسنی عروسک گزدانان نمایش عروسکی گربه ها و خروس ها می باشند و موسیقی نمایش مذکور توسط محمد ملکی ساخته شده است.
وی عنوان کرد: با افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز غرفه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی فعالیت های خود را در این نمایشگاه آغاز کرده است.
گفتنی است، حضور تریلی نمایش سیار با پخش فیلم و انیمیشن، نمایش عروسکی و اجرای فعالیت‌های ویژه توسط کتابخانه سیار شهری تبریز، برگزاری کارگاه های هنری و کارگاه های ادبی با موضوع کتاب و کتابخوانی، قصه‌گویی معرفی کتاب و اجرای مسابقات جذاب فرهنگی از جمله برنامه‌هایی است که در این نمایشگاه برای کودکان و نوجوانان اجرا می شود.