نقش کلیدی ستاره سابق ماشین‌سازی
نقش کلیدی ستاره سابق ماشین‌سازی

به گزارش قلم پرس از تبریز، رسول خطیبی در چند روز اخیر تنها یک مصاحبه در مورد تیم تراکتور که هدایتش را برعهده دارد، داشته و در مورد اتفاقات اخیر تیم ماشین‌سازی واکنشی نداشته است. رابطه رسول خطیبی با زنوزی فراتر از رابطه سرمربی و مالک باشگاه است و به دلیل خویشاوندی، این دو از […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، رسول خطیبی در چند روز اخیر تنها یک مصاحبه در مورد تیم تراکتور که هدایتش را برعهده دارد، داشته و در مورد اتفاقات اخیر تیم ماشین‌سازی واکنشی نداشته است.

رابطه رسول خطیبی با زنوزی فراتر از رابطه سرمربی و مالک باشگاه است و به دلیل خویشاوندی، این دو از سال‌های دور با هم ارتباط نزدیکی دارند.

در سال ۹۲ رسول خطیبی، مد‌تی بعد از استعفای خود از تیم گسترش‌فولاد تبریز در مصاحبه تندی علیه سمندر مدیر این باشگاه گفت: اگر این آقا (سمندر) دلیل تشکیل شدن گسترش فولاد را نمی‌داند، باید بگویم که مالک باشگاه آقای زنوزی در زمان تاسیس باشگاه گفت من این باشگاه را به خاطر رسول خطیبی تشکیل داده‌ام.

در موضوع سال ۹۶ و انتقال امتیاز تیم ماشین‌سازی به زنوزی هم رسول خطیبی که آن مقطع سرمربی ماشین‌سازی بود نقش اساسی داشته است.

تاسیس تیم گسترش‌فولاد و قبول کردن مالکیت تیم ماشین‌سازی تصمیماتی از سوی زنوزی بودند که با شور و مشورت رسول خطیبی میسر شده است. حالا شاید هواداران ماشین‌سازی از بازیکن و مربی سابق خود خواستار میانجی گیری برای حفظ تیم تا پایان فصل هستند تا شاید این تیم بتواند خود را در لیگ برتر حفظ کند.

رسول خطیبی هم فوتبال خود و هم دوره مربیگیری‌اش را از تیم ماشین‌سازی آغاز و فصل گذشته در تیم ماشین‌سازی با نتایج خوبش احیا شد و شاید تنها کسی که بتواند زنوزی را برای ۱۲ هفته باقیمانده لیگ برتر متقاعد کند، وی باشد. خصوصا اینکه این روزها روابط این دو حسنه شده است.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷