نفوذ افراد پرنفوذ  روند توسعه آذربایجان‌شرقی را با کندی مواجه کرده است
نفوذ افراد پرنفوذ  روند توسعه آذربایجان‌شرقی را با کندی مواجه کرده است

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نفوذ افراد پرنفوذ در اجرای قوانین روند توسعه استان با کندی مواجه کرده است مصادیق متفاوتی است، گفت: احساس بی‌عدالتی در مردم شهرهای مختلف استان یکی از موضوعات و دغدغه‌های استان است زیرا هزینه مضاعف را در برخی چیزها شاهد هستیم که در مقابل می‌بینیم برخی شهرهای کم […]رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نفوذ افراد پرنفوذ در اجرای قوانین روند توسعه استان با کندی مواجه کرده است مصادیق متفاوتی است، گفت: احساس بی‌عدالتی در مردم شهرهای مختلف استان یکی از موضوعات و دغدغه‌های استان است زیرا هزینه مضاعف را در برخی چیزها شاهد هستیم که در مقابل می‌بینیم برخی شهرهای کم برخوردار استان از ساده‌ترین چیزها بی‌بهره هستند و از یک طرف پروژه‌هایی با هزینه سنگین اجرا شده و در نیمه رها می‌شود که آدم بهت‌اش می‌برد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز علی علیزاده، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی عصر امروز در آئین تکریم و معارفه استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: این ایام برای تک به تک مردم استان روزهای تلخ بود زیرا مردم می‌دانستند که آقای خرّم یک مجاهد انقلابی بود که تا آخرین نفس برای انقلاب تلاش کرد و بی‌شک نیروهای انقلاب یک یار خدوم خود را از دست داده است. 

وی با بیان اینکه امروز به تدبیر استان برای سکان‌داری استان یک نیروی خدمتگزار معرفی شده است، گفت: آقای مالک رحمتی سال‌های زیادی را در رده‌های مختلف بودند که همواره منشا خیر و برکت بود. 

رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: بنده سال‌های زیادی با استاندار جدید همکاری کردم که به نوجوانی برمی‌گردد؛ روحیه تلاش‌گر و مجاهدانه او نشان از خیر و برکت خواهد بود. 

وی یادآور شد: برگزاری انتخابات سالم و پرنشاط اولین اولویت استاندار است و قطعا برای این موضوع تلاش زیادی خواهد کرد. 

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس گفت: متاسفانه به علت بیماری استاندار سابق آذربایجان‌شرقی با برخی کاستی‌ها روبرو شدیم که امید است هرچه سریع‌تر توسط استاندار جدید رفع شود. 

وی با تاکید بر اینکه تمرکزدایی از مرکز استان یکی از شعارهای دولت سیزدهم است، گفت: بنده پیشنهاد دارم تا استاندار جدید بازدید میدانی از شهرستان‌ها داشته باشد. 

علیزاده گفت: احساس بی‌عدالتی در مردم شهرهای مختلف استان یکی از موضوعات و دغدغه‌های استان است زیرا هزینه مضاعف را در برخی چیزها شاهد هستیم که در مقابل می‌بینیم  برخی شهرهای کم برخوردار استان از ساده‌ترین چیزها بی‌بهره هستند و از یک طرف پروژه‌هایی با هزینه سنگین اجرا شده و در نیمه رها می‌شود که آدم بهت‌اش می‌برد. 

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: نفوذ افراد پرنفوذ در اجرای قوانین روند توسعه استان با کندی مواجه کرده است مصادیق متفاوتی است 

رئیس مجمع نمایندگان استان بیان کرد: انتظار می‌رود در دوره جدید استان برخی رویکرد غلط اصلاح شود و امید و نشاط به احساس عدالت در تک به تک مردم استان ملموس شود. 

وی  گفت: تعامل مجموعه‌های مختلف با هدایت نماینده ولی فقیه در استان در موفقیت و تعالی مدیریت استان نقش بسیار زیادی دارد. 
پایان پیام/۶۰۰۲۷