نشست یک روزه روسای دادگستری و دادستان‌های شهرستان‌های همدان برگزار شد
نشست یک روزه روسای دادگستری و دادستان‌های شهرستان‌های همدان برگزار شد

خبرگزاری میزان- محمدرضا عدالتخواه با بیان اینکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری، نشانگر اعتقاد اقشار مختلف مردم به کارنامه دستگاه قضا به ریاست آیت الله رئیسی داشت، گفت: امید آن که با روی کار آمدن دولت جهادی و انقلابی شاهد مبارزه بی امان با گلوگاه‌های فساد، توجه به حقوق عامه و حوزه اقتصاد مقاومتی باشیم، که […]

خبرگزاری میزان- محمدرضا عدالتخواه با بیان اینکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری، نشانگر اعتقاد اقشار مختلف مردم به کارنامه دستگاه قضا به ریاست آیت الله رئیسی داشت، گفت: امید آن که با روی کار آمدن دولت جهادی و انقلابی شاهد مبارزه بی امان با گلوگاه‌های فساد، توجه به حقوق عامه و حوزه اقتصاد مقاومتی باشیم، که خواسته مردم نیز همین است.

رئیس کل دادگستری استان همدان در نشست یک روزه روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های استان همدان با تقدیر از مجاهدت‌ها و تلاش‌های قضات و کارکنان حوزه‌های قضایی استان به حضور پرشور و شعور دلدادگان انقلاب اسلامی در برگزاری با شکوه انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت: با وجود شرایط خاص ناشی از شیوع کووید_۱۹، برخی ناهماهنگی‌های اجرایی و بیشتر از این موارد فضاسازی‌ها و تبلیغات گسترده و پر دسیسه دشمنان انقلاب برای اخلال در روند انتخابات ایران، شاهد حضور با بصیرت مردم پای صندوق‌های رای بودیم.

 

رئیس کل دادگستری استان همدان افزود: پیام این انتخاب مبارک بیانگر حجم بالای اطمینان و اعتماد اقشار مختلف مردم به عملکرد دستگاه قضایی کشور و کارنامه مثبت این قوه است.

عدالتخواه در ادامه به تشریح برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد رئیس جدید قوه قضائیه حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای اشاره و تصریح کرد: حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای مدیری برخوردار از تقوای واقعی، بصیرت و معرفت توام با ولایت مداری و قانون محوری است و بسیاری از توفیقات فعلی دستگاه قضا، نتیجه خدمات ارزشمند و مدیریت جهادی اوست.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: با آغاز به کار دولت جهادی و انقلابی، مبارزه بی امان با گلوگاه‌های فساد و توجه به حقوق عامه و حوزه اقتصاد مقاومتی، بار تکلیف مجموعه قضایی در این موارد سبکتر می‌شود و فرصت پرداختن قوه قضائیه به ماموریت‌های قانونی و شرعی خود در امور اولویت دار دیگر فراهم می‌شود.

گفتنی است نشست یک روزه روسای دادگستری و دادستان‌های شهرستان‌های حوزه قضائی استان همدان با هدف بررسی وضعیت و موضوعات قضائی استان برگزار شد.

در این نشست محور‌های اولویت دار و سیاست‌های قضایی رئیس جدید قوه قضائیه تبیین و بررسی شد و در راستای تحقق هر یک از اهداف ترسیمی راهکار‌های مختلف مورد بحث، رایزنی و طرح برنامه قرار گرفت.

انتهای پیام/