نبود امکانات مناسب درمان تامین اجتماعی درمراغه
نبود امکانات مناسب درمان تامین اجتماعی درمراغه

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت:فضا و امکانات درمانی تامین اجتماعی در مراغه به عنوان دومین شهرستان استان بسیار کم است. به گزارش قلم پرس،از مراغه، علی علیزاده بعد از ظهر امروز در بعد از ظهر امروز در دومین روز از چهل‌وهشتمین سفر استانی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به استان آذربایجان‌شرقی در […]نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت:فضا و امکانات درمانی تامین اجتماعی در مراغه به عنوان دومین شهرستان استان بسیار کم است.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، علی علیزاده بعد از ظهر امروز در بعد از ظهر امروز در دومین روز از چهل‌وهشتمین سفر استانی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به استان آذربایجان‌شرقی در بازدید از پلی‌کلینیک تأمین‌اجتماعی و نیز شعبه مراغه، اظهار کرد: فضا و امکانات درمانی تامین اجتماعی در مراغه به عنوان دومین شهرستان استان بسیار کم است.

وی خواستار ایجاد امکانات برای جراحی‌های محدود در کلینیک تامین اجتماعی مراغه شد.

علیزاده اضافه کرد: ساختمان تامین اجتماعی و کلینک مراغه برای جمعیت تحت پوشش این شهرستان بسیار کم است.

وی همچنین خواستار توسعه ظرفیت‌های درمان تأمین‌اجتماعی در شهر مراغه شد و افزود: در بودجه سال جاری مجوزهای لازم برای ایجاد بیمارستان ۱۵۰ تخت در شهر مراغه از سوی وزارت بهداشت و درمان اخذ شده است که درخواست داریم سازمان تأمین‌اجتماعی نیز متناسب با تعداد بیمه‌شدگان این شهر در ساخت و تجهیز این بیمارستان مشارکت کند.

داود اسدیان فرماندار شهرستان ویژه مراغه نیز در این بازدید گفت: فضا و امکانات در کلینیک تامین اجتماعی نسبت به تعداد بیمه شده‌های تامین اجتماعی بسیار کم است.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی همچنین در دومین روز از سفر استانی به استان آذربایجان‌شرقی به همراه احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌ها و حسن ضابطی مدیرکل امور مجلس و دولت این سازمان  و نیز مدیران بیمه و درمان تأمین‌اجتماعی استان، از شعبه تأمین‌اجتماعی آذرشهر بازدید کرد.

پایان پیام/۶۰۰۰۷