نان سنتی گران نمی شود/ افزایش قیمت های نان‌های صنعتی
نان سنتی گران نمی شود/ افزایش قیمت های نان‌های صنعتی

سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی خبر منتشرشده در فضای مجازی درباره گران شدن نان سنتی را تکذیب کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، وحید کاظم زاده  سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی  در واکنش به مطالبی که با عنوان «قیمت جدید نان بعد از آزاد شدن آرد» در برخی سایت‌ها و فضای مجازی منتشر […]
سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی خبر منتشرشده در فضای مجازی درباره گران شدن نان سنتی را تکذیب کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، وحید کاظم زاده  سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی  در واکنش به مطالبی که با عنوان «قیمت جدید نان بعد از آزاد شدن آرد» در برخی سایت‌ها و فضای مجازی منتشر شده اظهار کرد: متاسفانه این مطلب مربوط به آرد صنعتی بوده و جدولی هم که در متن این مطلب منتشر شده، مربوط به نان‌های صنعتی، باگت و فانتزی است.

وی افزود: متاسفانه در عنوان و متن مطلب منتشرشده به این واقعیت اشاره نشده و به گونه‌ای خبر منتشرشده که گویی قیمت نان سنتی از قبیل نان لواش، سنگک، بربری و … افزایش یافته است که بدین وسیله تکذیب می‌شود.

سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: دولت در صورت هدفمندی آرد نان سنتی، یارانه آن را مستقیم به مردم خواهد داد و نان سنتی برای مصرف کننده نهایی گران نخواهد شد.

انتهای پیام/