نافع: هدفمان قرار گرفتن روی سکو است
نافع: هدفمان قرار گرفتن روی سکو است

سرپرست تیم نوجوانان دختر تکواندو آذربایجان شرقی گفت: با صعود به مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر، تلاش می‌کنیم روی سکو این رقابت‌ها قرار گیریم. سارا نافع در گفت وگو با خبرنگاراناظهار داشت: خوشحالیم که با پیروزی در هفته هفتم موفق به صعود به مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر شده و در جمع ۶ تیم برتر […]سرپرست تیم نوجوانان دختر تکواندو آذربایجان شرقی گفت: با صعود به مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر، تلاش می‌کنیم روی سکو این رقابت‌ها قرار گیریم.

سارا نافع در گفت وگو با خبرنگاراناظهار داشت: خوشحالیم که با پیروزی در هفته هفتم موفق به صعود به مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر شده و در جمع ۶ تیم برتر قرار گیریم.

وی گفت: سطح مسابقات بالا بوده و تیم‌های حاضر با بازیکنان خوب و آماده حضور یافتند و تیم ما هم از کادر فنی مجرب و تکواندوکاران خوب بهره برده و موفق شدیم تیم دختران آفتاب یکی از نمایندگان تهران را حذف و برابر تیم مدعی لوکس شمشیری هم به تساوی دست یافتیم.

سارا نافع که از هفته‌ دوم تا هفته پنجم به عنوان برترین سرپرست لیگ نوجوانان دختر انتخاب شده بود، افزود: مسابقات در مرحله نهایی سخت‌تر خواهد بود و هیچ حریفی آسان نبوده و ما هم از تیم های قدرتمند لیگ هستیم و تلاش می‌کنیم روی سکو قرار گرفته و برای رسیدن به این هدف مصمم هستیم.

تیم نوجوانان دختر هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی در جام آینده سازان المپیک(لیگ برتر نوجوانان کشور) برابر تیم‌های هیات تکواندو گناوه، هیات تکواندو اردبیل و هیات تکواندو سیرجان به پیروزی رسیده و مقابل تیم های لوکس شمشیری تهران و دختران آفتاب تهران مساوی کرده و تنها شکست این تیم مقابل تیم غفاری تاکستان بود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷