به گزارش ایسنا، صفحه رسمی باشگاه والیبال اولیشتن لهستان اعلام کرد که میثم صالحی به صورت رسمی به این باشگاه پیوسته است.  پیش از این خبرهایی در خصوص حضور این والیبالیست در لیگ لهستان به گوش رسیده بود که امروز باشگاه به طور رسمی به این بازیکن خوشامد گفت. صالحی ۲۳ ساله با قد ۱۹۸سانتی متر […]

به گزارش ایسنا، صفحه رسمی باشگاه والیبال اولیشتن لهستان اعلام کرد که میثم صالحی به صورت رسمی به این باشگاه پیوسته است. 

پیش از این خبرهایی در خصوص حضور این والیبالیست در لیگ لهستان به گوش رسیده بود که امروز باشگاه به طور رسمی به این بازیکن خوشامد گفت.

صالحی ۲۳ ساله با قد ۱۹۸سانتی متر سال گذشته در شهرداری ارومیه بازی می کرد و عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت. طبق نوشته های سایت لهستانی او بهترین بازیکن در پست خود بوده و توانسته بود شهرداری ارومیه را به نایب قهرمانی لیگ ایران برساند. 

به نوشته سایت های لهستانی و از نظر بسیاری از کارشناسان، میثم صالحی می تواند از میلاد عبادی پور که در سال ۲۰۱۷ به تیم اسکرا لهستان پیوست، عملکرد بهتری داشته و پیشرفت زیادی در این لیگ داشته باشد.

سال گذشته تیم اولیشتن توانست در جایگاه دهم این لیگ بایستد. این تیم در پلی آف شکست خورد و نتوانست مقام نهمی را کسب کند. حال به نظر می رسد بعد از عدم موفقیت این تیم قرار است تغییر و تحولاتی صورت پذیرد که پیوستن بازیکن ایرانی یکی از این تغییر و تحولات است.

انتهای پیام