مهلت یک هفته‌ای اخذ کد نقش برای اعضای اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریرفروشان
مهلت یک هفته‌ای اخذ کد نقش برای اعضای اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریرفروشان

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت اجرای طرح بازگشایی مدارس به منظور کنترل بازار نوشت افزار در آستانه بازگشایی مدارس گفت: این طرح با همکاری اتحادیه صنفی مربوطه از ابتدای شهریور ماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، […]سرپرست معاونت نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت اجرای طرح بازگشایی مدارس به منظور کنترل بازار نوشت افزار در آستانه بازگشایی مدارس گفت: این طرح با همکاری اتحادیه صنفی مربوطه از ابتدای شهریور ماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یوسف پایدار امروز در نشست هم‌اندیشی طرح بازگشایی مدارس و مبارزه با قاچاق کالا اظهار کرد: اتحادیه کتاب و لوازم التحریرفروشان تا یک هفته آینده علاوه بر اخذ کد نقش باید انواع محصولات نوشت افزار را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.

وی ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی در خصوص نحوه ثبت نام اعضا در سامانه جامع تجارت و فرآیند صدور سند الکترونیکی یکی از موارد مهم در این حوزه است که مقرر شد با هماهنگی اتحادیه و اداره اصناف و واحد آمار اقدامات مورد نیاز تا پایان شهریور انجام شود.

پایدار در خصوص اجرای طرح بازگشایی مدارس ادامه داد: گشت مشترک طرح بازگشایی مدارس از ابتدای شهریور با حضور نماینده اتحادیه و همکاران صمت تا پایان طرح اجرا خواهد شد.

در این نشست مقرر شد واحدهای تولیدی، واردکنندگان و اتحادیه کتاب و لوازم التحریرفروشان در رابطه با ثبت اطلاعات در سامانه ها، اخذ کد نقش، نصب برچسب قیمت و سایر الزامات قانونی مندرج در قانون و بخشنامه ها و عملیاتی کردن قوانین اقدامات لازم انجام شود.

همچنین مقرر شد فعالیت مراکز عرضه نوشت افزار توسط سازمان میادین شهرداری که یکی از دغدغه های مهم اعضای اتحادیه است مورد پیگیری قرار گیرد.

پایان پیام/