به گزارش ایسنا و به نقل از نشریه کیکر، ژولین درکسلر در این فصل در تیم پاری سن ژرمن عملکرد خوبی ارائه داد و توانست انتظارات را برآورده کند. در همین رابطه صحبت‌هایی مبنی بر رفتن این بازیکن در تابستان بعد از اتمام قراردادش وجود داشت. ژولین دراکسلر از سال ۲۰۱۷ در پاریس سن ژرمن […]

به گزارش ایسنا و به نقل از نشریه کیکر، ژولین درکسلر در این فصل در تیم پاری سن ژرمن عملکرد خوبی ارائه داد و توانست انتظارات را برآورده کند. در همین رابطه صحبت‌هایی مبنی بر رفتن این بازیکن در تابستان بعد از اتمام قراردادش وجود داشت.

ژولین دراکسلر از سال ۲۰۱۷ در پاریس سن ژرمن فرانسه بازی می‌کند و قرارداد این بازیکن ۲۷ ساله با تیم پاریسی در تابستان به پایان می‌رسد. اخیراً شایعاتی مبنی بر علاقه باشگاه‌های بوندسلیگایی به این بازیکن ملی‌پوش نیز وجود دارد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و پایین آمدن درآمد باشگاه‌ها، باشگاه پاری سن ژرمن بعد از توافق به این بازیکن قرارداد او را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

حقوق وی که گفته می‌شود ۷.۲ میلیون یورو در سال است، به سختی می‌تواند در مواقع شیوع بیماری توسط یک باشگاه تأمین شود و به همین خاطر او و سران تیم فرانسوی توافق کردند که او برای یک فصل دیگر نیز در این تیم بماند.

انتهای پیام