ملاقات در بیمارستان‌های آذربایجان‌شرقی ممنوع شد
ملاقات در بیمارستان‌های آذربایجان‌شرقی ممنوع شد

ملاقات عمومی بیماران در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ممنوع شد. به گزارش قلم پرس،تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به آغاز پیک هفتم کرونا و ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی طبق مصوبه ستاد ملی کرونا ملاقات عمومی بیماران در همه […]ملاقات عمومی بیماران در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی با هدف پیشگیری از شیوع کرونا ممنوع شد.

به گزارش قلم پرس،تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به آغاز پیک هفتم کرونا و ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی طبق مصوبه ستاد ملی کرونا ملاقات عمومی بیماران در همه بیمارستان های استان ممنوع است.

به نظر می رسد تصمیم به ممنوعیت ملاقات های عمومی در بیمارستان های آذربایجان شرقی به دنبال آغاز موج جدید شیوع کرونا ویروس و افزایش ابتلا و مرگ و میر ناشی از آن اتخاذ شده است.

در شرایطی که آمار فوتی های کرونا در استان تا همین دو سه هفته قبل به صفر رسیده بود و تعداد مبتلایان نیز از ۲۰ نفر فراتر نمی رفت، اکنون آمار روزانه فوتی های کرونایی به ۲ نفر افزایش یافته و شناسایی مبتلایان نیز سه رقمی شده است.

در این شرایط مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید دارند که مردم عزیز حتما از ماسک به خصوص در فضاهای سربسته یا مسقف استفاده کنند و جداسازی افراد علامتدار از افراد سالم از دیگر نکاتی است که باید رعایت شود تا کرونا وارد مرحله انفجار، قرمز و سیاه نشود. 

انتهای پیام/