به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز،  تراب محمدی امروز در جلسه هماهنگی دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و تدفین پیکر سه شهید گمنام در تبریز، اظهار داشت: با توجه به تأکید رهبر انقلاب بر خودسازی، جامعه‌سازی و تمدن نوین اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، ضروری است این سه مقوله مهم در تمامی برنامه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز،  تراب محمدی امروز در جلسه هماهنگی دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و تدفین پیکر سه شهید گمنام در تبریز، اظهار داشت: با توجه به تأکید رهبر انقلاب بر خودسازی، جامعه‌سازی و تمدن نوین اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، ضروری است این سه مقوله مهم در تمامی برنامه های فرهنگی و اجتماعی مورد توجه جدی مسئولان و مدیران دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی با تأکید بر تبیین مکتب شهید سلیمانی و افکار و اندیشه‌های این شهید والامقام، گفت: در هفته مقاومت باید تمامی دستگاه‌ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی زندگی‌نامه این شهید بزرگوار برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی برگزار کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از فضای مجازی برای ترویج اندیشه‌های حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد و گفت: شبکه شاد فرصتی است تا آموزش و پرورش از آن برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی اندیشه‌های شهید سلیمانی بهره‌مند شود.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گفت: برنامه‌های هفته مقاومت با عطرافشانی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز آغاز می‌شود.
 
امیر دریادار رضا عباسی افزود: ۱۴ دی ماه پیکر سه شهید گمنام در فرودگاه شهید مدنی تبریز مورد استقبال رسمی مقامات استانی قرار خواهد گرفت و۱۶ دی ماه تشییع و در منطقه مایان به خاک سپرده خواهند شد.

انتهای پیام/۶۰۰۳۴