به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز،  سیدکاظم زعفرانچی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری در تقویت اقتصاد شهری، اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار و عدم تکیه بر درآمدهای ناپایدار تنها با تسهیل سرمایه‌گذاری و مشارکت در شهرداری تبریز محقق می شود. رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر تبریز، با بیان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز،  سیدکاظم زعفرانچی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری در تقویت اقتصاد شهری، اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار و عدم تکیه بر درآمدهای ناپایدار تنها با تسهیل سرمایه‌گذاری و مشارکت در شهرداری تبریز محقق می شود.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر تبریز، با بیان اینکه با توجه به اهمیت سرمایه‌گذاری، از ابتدای شورای ششم شهر تبریز به دنبال ارتقای جایگاه اداری آن و کاهش بروکراسی بودیم، گفت: خوشبختانه پس از پیگیری های مستمر، تاسیس سازمان سرمایه گذاری و ارتقای این بخش نهایی شد. 

وی با تقدیر از پیگیری شهردار تبریز و زمینه سازی شورای پنجم برای اخذ مجوز تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری گفت: معاون وزیر کشور پس از بررسی های متعدد، اساسنامه پیشنهادی را مورد تایید قرار داد و به شهرداری تبریز ابلاغ کرد.

زعفرانچی ادامه داد: شهرداری تبریز تعهد کرده در بودجه ۱۴۰۱ حجم پیشبینی مشارکت و سرمایه‌گذاری را اعلام کند و برای تحقق آن تلاش کند.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر تبریز تاکید کرد: امیدوارم شهردار به زودی با انتخاب و انتصاب فردی توانمند در راس این سازمان، برای جبران کوتاهی ها و عقب افتادگی های چند سال گذشته آن تلاش کنیم چرا که شهردار تبریز در پایان مدت مأموریت خود جوابگوی عملکرد ضعیف یا قوی این سازمان خواهد بود.

انتهای پیام/