معاون  رئیس‌جمهور  وارد تبریز شد
معاون  رئیس‌جمهور  وارد تبریز شد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در سفری یک روزه به آذربایجان‌شرقی ساعتی قبل وارد تبریز شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در سفری یک روزه به آذربایجان‌شرقی ساعتی قبل وارد تبریز شده و مورد استقبال استاندار قرار گرفت. بازدید از چند شرکت دانش‌بنیان و واحد فناوری در شهرک‌های […]معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در سفری یک روزه به آذربایجان‌شرقی ساعتی قبل وارد تبریز شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در سفری یک روزه به آذربایجان‌شرقی ساعتی قبل وارد تبریز شده و مورد استقبال استاندار قرار گرفت.

بازدید از چند شرکت دانش‌بنیان و واحد فناوری در شهرک‌های صنعتی و مراکز دانشگاهی، افتتاح خانه خلاق تبریز و مراکز رشد و نوآوری چند شهرستان استان بصورت ویدئوکنفرانسی، رونمایی از چند دستاورد و محصول دانش‌بنیان، شرکت در جلسه ستاد اقتصاد دانش‌بنیان استان و دیدار با نخبگان این حوزه از جمله برنامه‌های وی در این سفر است.

بازدید از محل مشخص شده برای کارخانه نوآوری تبریز و  انعقاد تفاهم‌نامه راه‌اندازی آن از جمله دیگر برنامه‌های مهم معاون علمی رئیس‌جمهور در سفر به آذربایجان‌شرقی است.

انتهای پیام/